سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
امام حسین (ع) اَلبَخيلُ مَن بَخِلَ بِالسَّلامِ؛ بخيل ، كسى است كه در سلام كردن بخل ورزد.
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
ایا از عملکرد بخش کتابخانه دانشکده رضایت دارید؟

بله
خیر

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی > گروه ها > داخلی و جراحی > اهداف و رسالت گروه  

گروه داخلی جراحی دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با دارا بودن 10 عضو  هیأت علمی(3 نفر دانشیار،  2 نفر استادیار و 5 نفر مربی)  و 3 مربی غیر هیئت علمی در زمینه تعلیم و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد از طریق آموزش، پژوهش و توسعه دانش در حوزه علوم  سلامت، با تمرکز بر حرفه پرستاری به انجام فعالیت مشغول است.

گروه داخلی جراحی به عنوان بزرگترین گروه آموزشی دانشکده و پوشش دهنده بیشترین واحدهای دروس نظری و بالینی مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد فعالیت دارد.  از سال تحصیلی 1392 با راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته پرستاری در گرایش مراقبت ویژه بزرگسالان  و سال 1393 با راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته پرستاری  داخلی جراحی گستره وظایف و فعالیت های گروه به نحو چشم گیری افزایش یافت.
از جمله سایر فعالیت های درون دانشکده ای  این گروه، مشارکت قابل توجه در پوشش  واحدهای نظری و بالینی دانشجویان مقاطع دکترای پرستاری، کارشناسی ارشد پرستاری نظامی و اورژانس ،کارشناسی پیوسته اتاق عمل ، هوشبری و کاردانی فوریت های پزشکی است. اعضای گروه داخلی جراحی، آمادگی لازم را در راستای فعالیت های بین المللی و بین رشته ای دارا بوده و کما اینکه در این راستا فعالیت هایی را هم به ثبت رسانده اند. رسالت گروه داخلی جراحی تعلیم و تربیت نیروی انسانی متخصص، مومن، متعهد، انقلابی، نوآور و حرفه ای است که قادر به پیش بینی نیازهای بهداشتی رو به رشد جامعه بوده و با تکیه بر دانش جهانی، در چهارچوب مقتضیات و فرهنگ جامعه، راهکارهای مناسب ارائه داده و در این راه پیشرو باشند. ارزش های حاکم بر گروه داخلی جراحی دانشکده با سر لوحه قرار دادن ماموریت سازمان آموزشی خود و هم راستا با برنامه راهبردی دانشکده پرستاری  در جهت تحول، رشد و شکوفایی گام بر می دارد و وظیفه خود می داند تا دانشجویانی محقق، متبحر، متعهد و توانمند را تربیت نماید لذا برخی از ارزش های حاکم بر گروه چنین است:

تکیه بر اخلاق حرفه ای و پزشکی

تکیه بر عدالت محوری

رعایت قوانین و مقررات حرفه ای

تکیه بر شایسته سالاری

تکیه بر مدیریت علمی و مشارکتی

تکیه بر ارتباط، همکاری و پاسخ گویی

دانشجویان این گروه در سه مقطع کارشناسی پرستاری، کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، و کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه  با در اختیار داشتن شرایط مطلوب آموزشی، پژوهشی و دانشجویی- فرهنگی مشغول به تحصیل هستند..

 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 139
 بازدید امروز : 196
 کل بازدید : 924958
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1/0000